برد هوشمند اسمارت ویژن

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا برد هوشمند با برند اسمارت ویژن یکی از تجهیزات آموزشی پر کاربرد است که در حوزه های مختلفی از جمله شرکت ها، سازمان ها و مراکز آموزشی مانند مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها و ...... مورد استفاده قرار می گیرند.

برد هوشمند اسمارت ویژن

برد هوشمند اسمارت ویژن

برد هوشمند اسمارت ویژن دستگاهی است که دارای صفحه های نمایش بزرگ با قابلیت نوشتن هستند که به یک رایانه متصل شده و توسط ویدئو پروژکتور اطلاعات و تصاویر بر روی دستگاه برد هوشمند نمایش داده می شود که به آنها بردهای هوشمند الکتریکی یا تخته لمسی نیز می گویند. برد هوشمند اسمارت ویژن بر روی یک پایه روی زمین نصب و یا بر روی دیوار زده می شود.

بردهای هوشمند در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله برد هوشمند میوا meva، برد هوشمند پروگرس progrees، برد هوشمند تی برد Tboard و ..... طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

عملکرد و کارایی برد هوشمند اسمارت ویژن به این صورت است که مطالب ارائه شده توسط برد هوشمند می تواند شامل کلیپ های ویدئویی، تصاویر رنگی یا مطالبی از اینترنت باشد. صفحه های نمایش برد هوشمند به لمس انگشتان و قلم مخصوص به خود حساس هستند و به همین خاطر کاربری که مطلبی را می خواهد ارائه دهد از دستگاه های اشاره مانند قلم تاچ یا از انگشتان خود استفاده می کند که مثل یک ماوس عمل می کند. شما به راحتی می توانید بر روی برد هوشمند مطلبی را اضافه کنید و یا اطلاعات ارسال شده را ویرایش و یا پاک کنید. همچنین اطلاعات و تصاویر به کامپیوتر و یا لپ تاپ منتقل و ذخیره می شوند.

نرم افزارهای مختلفی با عملکردهای مختلفی برای بردهای هوشمند طراحی شده اند که با توجه به نیاز و کارایی موردنظرتان می توانید از آنها استفاده کنید از جمله: نوشتن یا طراحی بر روی سطح برد هوشمند با استفاده از انگشتان یا قلم های رنگی، سفارشی سازی ظاهر صفحه ی نمایش برد هوشمند، کنترل نرم افزارها و برنامه های کامپیوتر از طریق رابط کامپیوتری برد هوشمند و....... می باشند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی