بارکد خوان میندئو Mindeo

دستگاه بارکد خوان با برند میندئو Mindeo یکی از لوازم تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد است که در سایت ایده برتر پارسیان و فروشگاه های معتبر می توانید خریداری کنید. دستگاه بارکد خوان میندئو Mindeo یک دستگاه الکترونیکی است که از طریق تابش پرتوهای نور یا لیزر بر بروی بارکد اجناس، مشخصات و نوع کالا و اطلاعات مربوط به جنس موردنظر را تشخیص می دهد.

بارکد خوان میندئو Mindeo

بارکد خوان میندئو Mindeo

دستگاه بارکدخوان ها امروزه در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله بارکد خوان رابین Robin، بارکد خوان میوا meva، بارکد خوان quick scan، بارکد خوان رومنس romans، بارکد خوان اکسیوم Axiom، بارکد خوان دیتا لاجیک datalogic و ..... طراحی و تولید شده اند که کاربردها و کارایی های وسیعی دارند.

امروزه بارکدها تا حدودی در بخش هایی از زندگی ما مثلا در سوپرمارکت ها، بیمارستان ها ، زندان ها و ..... وجود دارند. در ادامه از مزایا و فواید دستگاه بارکدخوان میندئو که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند خدمت شما کاربران عزیز عرض می نماییم.

از فواید مهم استفاده از بارکد اسکنر :

1-  مصون ماندن از خطاپذیری به دلیل کاهش دخالت نیروی انسانی و وارد نشدن دستی اطلاعات است. 2- دسته بندی دقیق اطلاعات 3- سرعت عمل بالا به همراه صحت و دقت دقیق 100 درصد 4- دسترسی آسان به اطلاعات واقعی و حقیقی در صورتی که با دقت تمام کالاها را در فروشگاه ها بارکد گذاری کنید تا مراجعه کنندگان دچار سردرگمی و دردسر نشوند.

دستگاه بارکد خوان Mindeo به طور کلی به سه دسته از جمله : دستگاه بارکد خوان ثابت میندئو دستگاه بارکد خوان سیار میندئو و دستگاه بارکد خوان بی سیم میندئو دسته بندی می شوند.

دستگاه بارکد خوان سیار میندئو : این نوع بارکد خوان فروشگاهی به صورت مستقیم به کامپیوتر وصل می شود و اطلاعات را در حافظه خود ذخیره کرده و با استفاده از پایه اطلاعات آن بر روی کامپیوتر منتقل می شود. این دستگاه دارای یک اسکن کننده بارکد، یک صفحه نمایش و یک صفحه کلید کوچک برای وارد کردن داداها و اطلاعات موردنظر مثل تعداد کالا، قیمت و ..... هستند و همچنین دارای یک پایه (cradle) که برای انتقال اطلاعات به کامپیوتر حتما باید نصب شود. این نوع دستگاه های بارکدخوان به صورت سیار هستند یعنی امکان جابه جایی دارند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی