بارکد خوان رومنس romance

دستگاه بارکد خوان با برند رومنس Romans یکی از تجهیزات مهم فروشگاهی است که در فروشگاه آنلاین ایده برتر پارسیان وجود دارد. بارکد خوان رومنس romance یک دستگاه الکترونیکی است که توسط نوعی کد شناسایی برای هر محصول با استفاده از دستگاه بارکد خوان خوانده و شناسایی می شود. در واقع بارکد خوان وسیله ای است که اطلاعات را به شکل بصری بر روی صفحه نمایش نشان می دهد.

بارکد خوان رومنس romance

بارکد خوان رومنس romance

امروزه دستگاه بارکد خوان در حوزه های مختلفی از جمله فروشگاه های بزرگ و کوچک، مراکز تجاری، بیمارستان ها و ......... استفاده می شوند. دستگاه های بارکد خوان در مدل های متنوع و با برندهای مختلفی از جمله بارکد خوان رابین Robin، بارکد خوان میوا meva، بارکد خوان quick scan، بارکد خوان میندئو Mindeo، بارکد خوان اکسیوم Axiom، بارکد خوان دیتا لاجیک datalogic و ..... طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

دستگاه های بارکد اسکنر رومنس romance در انواع مختلفی از جمله دستگاه بارکد خوان سیار، دستگاه بارکد خوان ثابت، دستگاه بارکد خوان لیزری، دستگاه بارکد خوان قلمی، دستگاه بارکد خوان لیزری، دستگاه بارکد خوان نوری و ....... دسته بندی می شوند که هر کدام برای کارایی خاصی طراحی شده اند و در بازار ایران و در سایت ایده برتر پارسیان موجود است.

بارکد خوان قلمی رومنس romance : این نوع بارکدها از یک منبع نوری و یک دیود حساس نسبت به نور تشکیل شده است که در نوک قلم تعبیه شده است. برای خواندن بارکد کالا نوک قلم به صورت ملایم و یکنواخت بر روی بارکد قرار می گیرد و دیود اندازه گیزی حساس به نور، شدت جریان نور ایجاد شده از منبع نوری و شکل موج ایجاد شده و عرض میله و فاصله ها را در بارکد کالا اندازه می گیرد. این شکل موج به روشی شبیه مورس که نقطه خط تیره است رمز گشایی می شود.

بارکد خوان ثابت رومنس Romans : دستگاهی که به کامپیوتر وصل می شود و داده ها را بعد از هر بار خواندن انتقال می دهد. زمانی که یک بارکد اسکن می شود به سرعت از طریق داده الکتریکی به کیبورد منتقل می شود و باعث می شود تا کاراکترها به سرعت روی صفحه نمایش داده شوند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی