بارکد خوان دیتالاجیک datalogic

شرکت دیتالاجیک datalogic در سال 1972 در ایتالیا تاسیس شد. شرکت دیتالاجیک با بهره گیری از فناوری های روز دنیا توانسته است راه حل های صنعتی، سابقه ای طولانی در زمینه تولد بارکدخوان ها، جمع آوری داده ها توسط دستگاه های قابل حمل، حسگرها، بینایی ماشینی و سیستم های حکاکی لیزر را ارائه کرده است و هم اکنون خود را با تغییرات روز دنیا و صنعت به روز کرده است.

بررسی بارکد خوان دیتالاجیک datalogic

بررسی بارکد خوان دیتا لاجیک datalogic

بارکد خوان دیتالاجیک datalogic مجموعه ای از خطوط سیاه رنگ هستند که اغلب بر روی زمینه ای سفید رنگ چاپ می شوند با استفاده از بارکد می توان کالای خریداری شده را شناسایی و اطلاعات و قیمت محصول مشخص می شود.

دستگاه بارکد خوان دیتا لاجیک در مدل ها و انواع مختلفی طراحی و تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد. بارکدهای موجود بر روی محصولات و هر چیز دیگری فقط توسط دستگاهی به نام بارکدخوان قابل شناسایی می باشد. دستگاه بارکدخوان در برندهای متفاوتی از جمله بارکد خوان رابین Robin، بارکد خوان میوا meva، بارکد خوان quick scan، بارکد خوان میندئو Mindeo، بارکد خوان اکسیوم Axiom، بارکد خوان رومنس romans و ..... در بازار ایران و در فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد.

بارکد خوان datalogic در انواع مختلفی از جمله دستگاه بارکد خوان بی سیم، دستگاه بارکد خوان دستی و دستگاه بارکد خوان ثابت طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

بارکد خوان سیار دیتالاجیک datalogic

بارکد خوان سیار دیتالاجیک از یک نمایشگر، اسکن کننده ی بارکد و یک صفحه کلید کوچک برای انتقال داده های موردنظر مثل تعداد کالا و ..... تشکیل شده است. بارکد خوان سیار با استفاده از سیستم بلادرنگ اطلاعات را انتقال می دهد و می تواند اطلاعات را در حافظه خود نگه دارد و با قرار گرفتن در ماشین، کیف و یا دست عملیات خواندن اطلاعات را انجام دهد.

دستگاه بارکد خوان ثابت دیتالاجیک datalogic

بارکد خوان ثابت datalogic از طریق اتصال به کامپیوتر عملیات اسکن بارکدها را انجام می دهد و پس از هر بار اسکن و خوان بارکد محصولات اطلاعات را به کامپیوتر انتقال می دهد. بارکد خوان ثابت سرعت عمل بالایی دارد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی