بارکد خوان برای داروخانه

سيستم باركد هاي داروخانه و يا استفاده از اين سيستم ها در مراكز درماني اهميت و مزيت هاي به سزايي را دارا مي باشد، به طور مثال باعث میشود تا مدیریت اطلاعات مهمی نظیر : نوع بيمه، نوع دارو، قيمت دارو پیشینه پزشکی بیمار  و سایر اطلاعات به راحتي به دست متصدي و يا پزشك داروخانه قرار گيرد.

بارکد خوان برای داروخانه

بارکد خوان برای داروخانه

بدین ترتیب سيستم بارکدخوان داروخانه اين امكان را فراهم مي آورد تا داروها و محصولا و كليه ي اجناس موجود در داروخانه و يا انبار آن به راحتي و در سريع ترين زمان و بدون كم ترين اشتباه شناسایی گردد. سیستم لیبلینگ شامل تراشه ای الکترونیکی است كه تمامي اطلاعات ريز و درشت محصول حتي به اندازه ی دانه اي ريز را وارد کامپیوتر مي نمايد.

سيستم باركدخوان برای داروخانه به اين صورت مي باشد كه مشتري پس از خريد داروي خود به صندوق رفته و اجناس آن به وسيله ي سيستم باركد ريدر خوانده شده تا قيمت و مشخصات آن شناسايي گردد و سپس مجموع خرید توسط کارت اعتباری يا وجه نقد به هنگام خروج پرداخته شود، همچنين اين امكان را مي دهد تا اطلاعاتي همچون قيمت ،تاريخ خريد،تعداد،نام مشتري،و غيره را در سيستم داروخانه ذخيره سازي نمايد،تا در مواقع ضروري اگر نيازي به آن اطلاعات بود به آن ها مراجعه شود.در حقيقت کالاهای خریداری شده بطور اتوماتیک در سيستم ثبت مي شود و كساني كه از این تکنولوژی استفاده می کنند، اطلاعات کاملی از اینکه چه کسی، کی، کجا، و چه مقدار خرید انجام داده … را دارند.

حال با توجه به توضيحات داده شده انتخاب و خريداري يك باركد اسكنر امري مهم تلقي مي گردد. بارکد خوان ها بسته به مشخصات، كيفيت و انوع و مختلفي که دارند، با قیمت های متنوع در بازار عرضه می گردند. بخصوص بارکد خوان داروخانه كه با اشکال گوناگون در بازار یافت می گردند. از مزایایي كه بارکد اسكنرها دارند، طراحی بارکدخوان برای کامپیوتر می باشد که موجب سهولت هر چه بيشتر کار با این دستگاه ها شده است. براي خريد باركد خوان بايد به مشخصات خاصي همچون که تعداد اسکن ( که با واحد اسکن در ثانیه مشخص می گردد) تكنولوژي اسكن، دقت و حداکثر فاصله اسکن بارکد خوان، مقاومت در برابر ضربه و قیمت محصول توجه نمود.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی