انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده نمایش ویدئو پروژکتور یکی از تجهیزات آموزشی است که مکملی برای دیتا ویدئو پروژکتور به حساب می آید. پرده نمایش پروژکتور در انواع گوناگونی موجود است که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. چنانچه قصد خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور را دارید با ما همراه باشد.

معرفی انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور

از پرده نمایش به دو دلیل استفاده می شود. یکی به دلیل زیبایی و دیگری هم کیفیت تصاویر درحال پخش.

معرفی انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور

این نوع پرده نمایش هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی قابل نصب است. دارای یک موتور الکتریکی است و به وسیله ی یک ریموت کنترل قابل کنترل و تنظیم می باشد. این پرده نمایش ها قیمت بالایی دارند به همین دلیل برای اتاق های کنفرانس و سالن های همایش به کار می رود. از پرده نمایش برقی برای ویدیو پروژکتورهایی که به صورت ثابت نصب می شوند استفاده می شود.

پرده نمایش دیواری/سقفی ویدئو پروژکتور

برخی پرده نمایش ها به صورت دیواری و برخی هم به صورت سقفی قابل نصب هستند. از این پرده نمایش برای موقعیت هایی استفاده می شود که ویدئو پروژکتور به صورت ثابت روی سقف نصب شده است. این پرده نمایش دارای یک غلاف است که از طریق ضامن آن می توان پرده را باز و بسته نمود.

پرده نمایش بک پروجکشن ویدئو پروژکتور

پرده نمایش بک پروجکشن برای نمایش تصویر در ویترین فروشگاه استفاده می شود. شیوه کار با آن به این صورت است که دیتا پروژکتور در پشت پرده قرار می گیرد و نور می تاباند. این پرده نمایش تنها در سایز 210*210 سانتی متر موجود است.

پرده نمایش پایه دار ویدئو پروژکتور

پرده نمایش پایه دار از سری پرده نمایش های مقرون به صرفه و قابل حمل است. اگر قرار است ویدئو پروژکتور روی میز یا پایه ای قرار بگیرد استفاده از این پرده نمایش ها گزینه مناسبی است.

پرده نمایش رومیزی پرتابل ویدئو پروژکتور

این پرده نمایش در گروه پرده نمایش های قابل حمل قرار دارد. پرده نمایش های پرتابل به صورت آکاردئونی داخل یک غلاف جمع می شوند و مناسب برای ویدیو پروژکتورهای جیبی می باشند.

برای آشنایی با دیتا ویدئو پروژکتورها می توانید به مقاله انواع ویدئو پروژکتور مراجعه کنید.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی