انواع تجهیزات فروشگاهی

امروزه در فروشگاه ها و مراکز تجاری به دلیل حجم مشتریان و لزوم افزایش کیفیت و سرعت در ارائه خدمات به مشتریان و رقابت این مراکز در جلب رضایت مشتری و همچنین لزوم یک سیستم اطلاعات و حسابداری و مالی یکپارچه برای سرعت در انجام امور مالی و گزارش هزینه و درآمد فروشگاه ها و ایجاد امنیت در فروش محصولات، وجود تجهیزات فروشگاهی با کیفیت و مدرن یکی از اساسی ترین مسائل مربوط به امور تجاری بخصوص در مراکز تجاری و فروشگاهی با تعداد مشتریان زیاد است. به همین دلیل قصد داریم تا شما را با انواع تجهیزات فروشگاهی که بیشترین کاربرد ها را در امور فروشگاهی دارند آشنا سازیم.
البته این نکته لازم به توضیح است که این تجهیزات صرفاً مربوط به مراکز تجاری نمی باشند و می توانند در ادارات و سازمان ها، بانک ها و ... در کنار ماشین های اداری مورد استفاده قرار گیرند.

پرکاربردترین انواع تجهیزات فروشگاهی

پرکاربردترین انواع تجهیزات فروشگاهی

کاغذ خردکن

همان طور که از نام این محصول پیداست، برای خرد کردن و از بین بردن کاغذهای اضافه و مدارک و اسناد محرمانه کاربرد دارد. کاغذ خردکن ها در ادارات، فروشگاه ها و بخصوص بانک ها بسیار پرکاربرد می باشد.

پول شمار

دستگاه پول شمار بیشتر در بانک ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی برای مراکز فروشگاهی با حجم خرید بالای مشتریان به جهت سرعت بخشیدن به کار صندوق ها می توان مثمر ثمر باشد.

فیش پرینتر

فیش پرینتر یکی از پرکاربرد ترین و ضروری ترین تجهیزات فروشگاهی است که همانند پرینتر که یک ماشین اداری به شمار می رود، برای چاپ رسید مشتری و فروشنده کاربرد دارد.

پرینتر pvc یا پرینتر چاپ کارت

این وسیله برای چاپ کارت های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد که تقریباً در تمامی بانک ها و همچنین بسیاری از فروشگاه ها کاربرد دارد. بطور مثال در فروشگاه ها برای چاپ کارت هدیه مخصوص فروشگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

بارکد خوان

دستگاه بارکد خوان از دیگر تجهیزات فروشگاهی لازم برای فروشگاه هاست که قابلیت خواندن بارکد کالاها را به وسیله لیزر دارا می باشد.

صندوق فروشگاهی

این محصول تقریباً در تمامی فروشگاه ها و مراکز تجاری وجود دارد که در انواع بسیار متنوع و با قیمت های متفاوتی بسته به نیاز مشتری در بازار عرضه می شود.

لیبل پرینتر

برای چاپ برچسب های روی جعبه کالاها که کد کالا بر روی آنها چاپ می شود، از لیبل پرینتر یا پرینتر لیبل زن استفاده می شود.

برای اطلاعات و توضیحات بیشتر هر محصول می توانید به صفحه اختصاصی آن در سایت فروشگاه ماشین های اداری ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی